گیت کنترل تردد چیست ؟

اضافه شدن گیت MD-101 به سبد پیشرو تردد گرین
ژوئن 23, 2018
تفاوت NFCو RFID
ژوئن 23, 2018

گیت کنترل تردد چیست ؟

در جهان امروز در هر مکانی که تعداد زیادی از کارکنان و افراد رفت و آمد دارند نیاز به یک گیت کنترل تردد می باشد.

گیت کنترل تردد برای کمک به ایجاد حفظ حریم شخصی و ایمنی، عملکرد مناسبی دارند. گیت کنترل تردد سرمایه گذاری کوچکی است که در طولانی مدت مزایای بسیاری به همراه دارد. این گیت های کنترل تردد بر ورود افراد و دسترسی آن ها به استفاده از امکانات و یا مکان های خاص نظارت دارد و مشخص می کند چه کسی مجاز به این دسترسی می باشد.

امروزه گیت کنترل تردد متنوعی با سیستم های گوناگون در بازار هستند که بنابه مشخصات مکان مورد نظر و چگونگی دسترسی افراد، مشتری را از حق انتخاب بالایی برخوردار می نماید.

گیت های کنترل تردد به طور کل برای مدیریت و کنترل نفرات در اماکن پرتردد مانند ایستگاههای مترو ، ورزشگاهها ، مراکز تجاری و مراکز دولتی و در بعضی از مکانهای خاص مانند ادارات دولتی و اماکن خاص امنیتی به کار گرفته میشوند. ساختار و عملکرد این سامانه ها با ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی شکل میگیرد و با نرم افزارهای خاص و بسته به نیاز آن سازمان مدیریت میگردند.

شما در این بخش می توانید تمامی محصولات شرکت پیشرو تردد گرین با قیمت مناسب را ملاحظه بفرمائید تنوع محصولات مانند گیت کنترل تردد و دستگاه حضور و غیاب این امکان را به شما می دهد تا بتوانید قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید. ما کیفیت قیمت گیت های کنترل تردد خود را تضمین خواهیم کرد همانطور که مستحضر هستید امر مدیریت نیاز به ابزار دقیق دارد تا با اتوماسیون سازمانی به اهداف و استراتژی های شما کمک شایان داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *